Modlitebny vecer 29.10.2020

Milí bratia a sestry,

chceme sa modliť jedni za druhých, o to viac, že žijeme v dobe plnej neistoty a obmedzení. Je našou veľkou výhodou, že nie sme na túto situáciu sami, ale máme nášho Boha i bratov a sestry. Chceme spolu vyprosovať pre Božiu milosť a požehnanie aj pre našu krajinu.

Na modlitbách sa stretneme vo štvrtok o 18:30 pomocou služby Jitsi Meet. Do stretnutia sa môžete pripojiť z počítača alebo z mobilného telefónu pomocou webového odkazu.

A) Pripojenie pomocou počítača - len kliknite na webový odkaz uvedený vyššie. Otvorí sa webový prehliadač a bude od vás požadovať povolenie na prístup ku mikrofónu a kamere. Po pripojení kliknite na malú obrazovku vpravo hore a prepíšte meno "Fellow Jitser" na svoje meno.

B) Pripojenie cez mobilný telefón  - najprv(!) si nainštalujte do mobilu aplikáciu Jitsi Meet. Potom môžete postupovať dvoma rôznymi spôsobmi:
  1) Kliknite na webový odkaz stretnutia uvedený vyššie v tomto emaile - a otvorte ho pomocou aplikácie Jitsi Meet. Služba vás prepojí na naše stretnutie.
  2) Spustite aplikáciu Jitsi Meet na mobile, do políčka Enter room name napíšte: https://meet.jit.si/VecerModlitieb kliknite na tlačítko "Create/Join". Služba vás prepojí na naše stretnutie.

Aby sme sa počuli čo najlepšie, je dobré, aby sme mali vypnutý mikrofón, pokiaľ práve nehovoríme.

Na záver prikladáme link na naše modlitebné námety

Vzhľadom na to, že súbor s modlitebnými námetmi obsahuje citlivé osobné informácie, ktoré ste nám zverili, zamkli sme ho. Použite nasledovné heslo na jeho odomknutie (heslo radšej skopírujte namiesto prepisovania): xE8a6GHrT6d4

Nech je Pán Boh s nami, nech vypočuje a požehná

za starších zboru
Oliver