Modlitebný večer 14.1.2021

Milí bratia, milé sestry,

aj dnes sa chceme stretnúť a modliť sa jedni za druhých. Môžeme sa obrátiť k nášmu Bohu a privolávať Božiu milosť do životov ľudí okolo nás. Chceme spolu vyprosovať požehnanie aj pre našu krajinu.

Na modlitbách sa stretneme vo štvrtok o 18:30 pomocou služby Jitsi Meet. Do stretnutia sa môžete pripojiť z počítača alebo z mobilného telefónu pomocou webového odkazu.

A) Pripojenie pomocou počítača - len kliknite na webový odkaz uvedený vyššie. Otvorí sa webový prehliadač a bude od vás požadovať povolenie na prístup ku mikrofónu a kamere. Po pripojení kliknite na malú obrazovku vpravo hore a prepíšte meno "Fellow Jitser" na svoje meno.

B) Pripojenie cez mobilný telefón  - najprv(!) si nainštalujte do mobilu aplikáciu Jitsi Meet. Potom môžete postupovať dvoma rôznymi spôsobmi:
  1) Kliknite na webový odkaz stretnutia uvedený vyššie v tomto emaile - a otvorte ho pomocou aplikácie Jitsi Meet. Služba vás prepojí na naše stretnutie.
  2) Spustite aplikáciu Jitsi Meet na mobile, do políčka Enter room name napíšte: https://meet.jit.si/VecerModlitieb kliknite na tlačítko "Create/Join". Služba vás prepojí na naše stretnutie.

Aby sme sa počuli čo najlepšie, je dobré, aby sme mali vypnutý mikrofón, pokiaľ práve nehovoríme.

Nech Pán Boh vypočuje naše modlitby

za starších zboru
Oliver